Farmaline

Systane® Ultra Hydraterende Oogdruppels

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
10 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
Niet meer verkrijgbaar
  • Productcode / EAN
    2680221 / 8427324890711
  • Doseringsvorm
    Oogdruppels
  • Merk
    Systane
  • Fabrikant
    ALCON

Productdetails & verplichte informatie

Hydraterende oogdruppels
Verdere productinformatie

Systane Ultra zijn oogdruppels van Alcon. Systane Ultra is een verdere ontwikkeling van de huidige Systane. Systane Ultra is voor wanneer je last hebt van droge ogen.

Wanneer je lenzen gebruikt bedekt de traanfilm van het oog niet langer het gehele oog, wat de ogen droog maakt en vervolgens leidt tot jeukende, brandende of schurende ogen.

Systane Ultra bestaat uit een combinatie van stoffen die zich samen met de natuurlijke gelvormende suikers HP-Guar en sorbitol vermengen met de traanfilm van het oog.

Hierdoor wordt er een helend schild gecreëerd op de oppervlakte van het hoornvlies dat de klachten verlicht en maximaal comfort biedt.

Toepassing:
SYSTANE® ULTRA Hydraterende Oogdruppels mag, naar behoefte, de hele dag door worden gebruikt voor de behandeling van droge ogen. Breng de druppels in het oog en knipper. Wanneer tijdens het dragen van contactlenzen een lichte vorm van irritatie, ongemak of wazig zien optreedt, breng dan 1 of 2 druppels in het oog en knipper 2 of 3 keer. Het kan ook worden gebruikt vóór het inzetten van de contactlenzen en na het uitnemen ervan. Goed schudden vóór gebruik. 
Ingrediënten:
Actieve ingrediënten
Polyethylene Glycol 400 0.4%
Propylene Glycol 0.3%

245 Reviews van Systane® Ultra Hydraterende Oogdruppels

4,8van 5 sterren
  • 207
  • 32
  • 2
  • 2
  • 2

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Ideaal

    van Yolande b. op 10/03/2022

    Ideale oogdruppels , ook voor mijn mama , zeer tevreden van

  • Oogdruppels

    van Nele B. op 20/02/2022

    Deze oogdruppels werken prima bij droge ogen door veelvuldig computergebruik. Momenteel zelfs niet meer nodig om ze dagelijks te gebruiken.

  • Supergoede, verzachten oogdruppels

    van Peeters L. op 12/02/2022

    Omwille van mijn auto-immuunziekte sgogren's syndroom, heb ik extrême drogue ogen. Deze druppels zijn de enige die me verlichtibg brengen, eenvoudig om in te brengen, prikken niet en verzachten onmiddellijk en geen wazig zicht. De beste op de markt volgens mij

  • Gewoon goed

    van Lut V. op 01/02/2022

    Het wordt al langer gebruikt en het wert Dan ook heel goed. Gedaan met droge en geirriteerde ogen. Het product wordt regelmatig gebruikt voor een prima resultaat. De service van farmaline is ook heel goed. Zeer tevreden.

  • goed bij dragen van lenzen

    van Ann S. op 01/02/2022

    bij droge of geirriteerde ogen , een druppel in elk oog en ik voel de lenzen niet meer zitten

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".