Farmaline

Pharmquests *After Spanking Gel*

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
0,05 l
€ 400,40 / 1 l
€ 20,02
Verkoop en verzending door
somnia24
Levering binnen 8-10 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 3,95)

Kortingsacties

vanaf € 16,99
  • EAN
    8714273039811
  • Doseringsvorm
    Crème

Productdetails & verplichte informatie

Voedende, verzachtende crème voor de gestreste huid, niet plakkerig en parfumvrij.
Productinformatie

Deze gel van Pharmquests voor na het masturberen is een cosmetisch lichaamsverzorgingsproduct voor uitwendig gebruik op een gestreste huid. De crème is hydraterend en voedend en is geschikt voor de gerichte verzorging van gevoelige huidzones.

Een veelgestelde vraag is waarvoor deze crème gebruikt wordt. Het product is ontworpen om de geïrriteerde huid na intensieve activiteit te verzorgen en te kalmeren. De textuur is niet plakkerig en smeert gelijkmatig uit zonder resten achter te laten.

Een belangrijk punt om te onthouden is de duidelijke classificatie van het product. De crème is geen medisch hulpmiddel en is niet geschikt voor gebruik met latexproducten. Geschikt voor volwassenen als aanvullend lichaamsverzorgingsproduct. Niet aanbevolen voor personen met een bekende overgevoeligheid voor een van de ingrediënten.

Ingrediënten:
AQUA, ETHYLHEXYLSTEARAAT, CETEARYLALCOHOL, GLYCERYLSTEARAAT, GLYCERINE, CYCLOPENTASILOXAAN, CYCLOHEXASILOXAAN, BUTYROSPERMUM PARKII BOTER, FENOXYETHANOL, MEL, NATRIUMCETEARYLSULFAAT, ALLANTOÏNE, BISABOLOL, ETHYLHEXYLGLYCERINE, TOCOFEROL, HELIANTHUS ANNUUS ZAADOLIE, CITROENZUUR, NATRIUMHYALURONAAT


Producteigenschappen:
  • Kenmerken: Regenereren, Verzorgend
  • Materiaaleigenschappen: Siliconenvrij, Parfumvrij, Parabenenvrij, Niet plakkerig, Kleurstofvrij

Bewaar op een koele, droge plaats, beschermd tegen licht. Buiten bereik van kinderen houden. Kan niet worden gebruikt met latexcondooms of andere latexproducten.
AQUA, ETHYLHEXYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PHENOXYETHANOL, MEL, SODIUM CETEARYL SULFATE, ALLANTOIN, BISABOLOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, CITRIC ACID, SODIUM HYALURONATE
Pharmquests BV, van der Veldelaan 12, 3055 ZW Rotterdam, Niederlande

Fabrikant

Pharmquests BV, van der Veldelaan 12, 3055 ZW Rotterdam, Niederlande

Verantwoordelijke persoon in de EU

Pharmquests BV, van der Veldelaan 12, 3055 ZW Rotterdam, Niederlande

Pharmquests *After Spanking Gel*

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!