Farmaline

Lactose-OK | Lactase | Lactose-intolerantie & opgeblazen gevoel

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
2x150 St
€ 0,18 / 1 stuks
€ 52,73
-40%
Adviesprijs€ 87,76
Onmiddellijk leverbaar
Gratis levering

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    F00589717
  • Doseringsvorm
    Capsules
  • Fabrikant
    REVOGAN

Productdetails & verplichte informatie

Lactase (3300 FCC) verbetert de vertering van lactose in personen die moeite hebben met de vertering van lactose. Neem vlak voor de maaltijd. Capsule mag geopend worden.
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
Productinformatie
Deze set bevat
  • 2x Lactose-OK | Lactase | Lactose-intolerantie & opgeblazen gevoel 150 St
  • LACTOSE-OK is een voedingssupplement dat exogene lactase, een enzym gewonnen uit Aspergillus oryzae, aanbrengt.
    Aangewezen in geval van lactose-intolerantie, helpt bij de vertering van lactose in melk en melkprodukten1
     
    Voordelen
    Helpt bij lactose-intolerantie1. De capsules mogen geopend en gemengd worden met voedingsmiddelen. LACTOSE-OK mag ook gebruikt worden bij zuigelingen, baby's en kinderen. Bij zuigelingen en baby's wordt aangeraden de capsules te openen en toe te voegen aan de opgewarmde flesvoeding.

    1 Lactase verbetert de vertering van lactose bij personen die lactose moeilijk verteren. Intolerantie voor lactose varieert van persoon tot persoon. Het is aan te raden om medisch advies in te winnen in verband met de rol van deze stof in uw dieet.

Lactase (uit Aspergillus oryzae), anti-agglomeraatstoffen: magnesiumstearaat, siliciumdioxide, omhulsel van plantaardige oorsprong (cellulosederivaat).

Nutritionele analyse

/100g

/capsule

Energie kJ

1498

-

kcal

357

-

Vetten (g)

0,08

-

Koolhydraten (g)

83,2

-

Eiwitten (g)

5,86

-

Lactase (mg)

-

353 (3300 FCC)

Aanbevolen dosis
Bevat 3300 FCC (Food Chemical Codex) eenheden lactase per capsule. 1 capsule volstaat voor de vertering van 1 glas melk (12g lactose). Om een hoeveelheid van 24g lactose te verteren (equivalent aan 2 glazen melk) wordt aangeraden 2 capsules in te slikken, voor de maaltijd.

De gemiddelde dosis dient aangepast te worden aan het individu en het gehalte aan lactose in de voeding. Het is aanbevolen advies in te winnen over de rol van deze stof in de voeding.
  • Er is geen interactie met andere medicijnen.
  • Het wordt aangeraden de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid niet te overschrijden.
  • Buiten het bereik van jonge kinderen houden.
2 x 150 capsules

Revogan NV
Landegemstraat 1
9031 Drongen
België

Fabrikant

Revogan NV
Landegemstraat 1
9031 Drongen
België

307 Reviews van Lactose-OK | Lactase | Lactose-intolerantie & opgeblazen gevoel

4,8van 5 sterren
  • 267
  • 36
  • 2
  • 0
  • 2

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Lactose forte instant

    van Lea D. op 24/05/2026

    Wat fijn ik heb lactose intolerantie en als ik dit neem juist voor een maaltijd van niets last. Zelfs niet bij ijs en taart, wat een zalig product dat de melk afbreekt .

  • Fantastisch product

    van Silke V. op 04/07/2025

    Ik gebruik lactose ok nu 2 jaar en vind het fantastisch. Na mijn diagnose (lactose intolerantie) ben ik het beginnen gebruiken. Voor elke maaltijd voor lactose inzet neem ik 1 tablet, bij veel lactose bv. 4 kazen pasta neem ik er 2 en dat werkt perfect. Geen last meer van buikpijn en darmproblemen.

  • Werkt goed

    van Thomas C. op 02/06/2025

    Dit supplement werkt heel erg goed. Geeft mij al jaren de vrijheid om melk producten te eten of te drinken. Ik pak het telkens een 10 tal minuten op voorhand in. Is wel geen wondermiddel dus ik raad het af om opeens een glas melk of iets in die trend binnen te kappen.

  • Zakjes zijn fijner dan de pillen

    van Rani P. op 23/05/2025

    Per ongeluk de pillen gekocht ipv de zakjes. Ik vind de zakjes persoonlijk veel fijner (deze zijn makkelijk om mee te nemen in de portefeuille & lekker van smaak). Qua werking is dit uiteraard wel hetzelfde. Zal deze opgebruiken, maar in de toekomst toch extra alert zijn dat ik de zakjes koop!

  • Heel tevreden

    van Martin W. op 13/12/2024

    Heel tevreden over de lactose ok. Zo kan ik zonder problemen ook eens wat eten wat niet lactose vrij is.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".