Farmaline

Le Gravelline® Linderschors

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
60x10 ml
€ 98,97 / 1 l
€ 59,38
Onmiddellijk leverbaar
Gratis levering

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    F00409414
  • Doseringsvorm
    Drinkbare ampoules
  • Fabrikant
    Bio-Life Laboratory Srl/Bv

Productdetails & verplichte informatie

Natuurlijke plantaardige drainagemiddel om uw lichaam te reinigen.
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
Verdere productinformatie

De linderschors (aubier) is het gedeelte van de linde dat zich onder de schors bevindt, waar het sap circuleert. De drainerende eigenschappen, te danken aan het hoge gehalte aan flavonoïden, werden begin twintigste eeuw ontdekt in de Roussillon. Sindsdien wordt linderschors zeer gewaardeerd vanwege zijn bijdrage aan de uitscheidingsfuncties van water, toxines en afvalstoffen die het lichaam belasten.

De linderschors uit Roussillon in ampulvorm is geoogst tijdens de periode van de sterkste sapstroom, om een maximaal gehalte aan werkzame stoffen te garanderen. Het bevat geen alcohol, conserveermiddelen of pesticidenresten.

Ingrediënten:

Waterig extract van echte wilde biologische linderschors (aubier) uit de Roussillon.

Aanbevolen dagelijkse dosis:

1 ampul 3 keer per dag in een groot glas water, tussen de maaltijden door. Dit komt overeen met 5 g linderschors (aubier) per dag, gedurende 10 dagen. Indien nodig kan de inname worden herhaald.

Bewaar- en gebruiksadvies:

De dopjes van de ampullen kunnen bros zijn, daarom wordt aangeraden deze niet boven uw glas te breken.

Nettohoeveelheid:

2 x 300 ml

Gegevens fabrikant:

LA GRAVELLINE
22 rue du Sentier
75002 PARIJS
Frankrijk

Fabrikant

LA GRAVELLINE
22 rue du Sentier
75002 PARIJS
Frankrijk

14 Reviews van Le Gravelline® Linderschors

5van 5 sterren
  • 14
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Top!

    van Ilse M. op 18/08/2023

    Na een bariatrische ingreep 3 maand geleden, heb ik constant een brandend gevoel in de maagstreek. Nu 3 weken La Gravelline Lindebast genomen en ik kan zeggen dat de last voor 90% weg is. Ik ben zeer tevreden!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".