Farmaline

Ch-Alpha

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
2x30x25 ml
€ 36,48 / 1 l
€ 54,72
-28%
Adviesprijs€ 75,50
Onmiddellijk leverbaar
Gratis levering
  • Productcode
    CH90000748
  • Doseringsvorm
    Drinkbare ampoules
  • Fabrikant
    TRAMEDICO

Productdetails & verplichte informatie

Vloeibaar voedingssupplement om de soepele werking van onze gewrichten te garanderen.
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
Verdere productinformatie
Dankzij onze gewrichten kunnen we ons vlot bewegen. Hiervoor is het kraakbeen in de gewrichten uitermate belangrijk. Het vormt immers een glad oppervlak dat voorkomt dat botten over elkaar schuren of knarsen. Maar door zijn specifieke structuur werkt kraakbeen ook als schokdemper. Het kan onder zwaar gewicht of bij zware inspanningen samengedrukt worden. Als deze belasting stopt, herneemt het kraakbeen moeiteloos zijn oorspronkelijke vorm.

Deze unieke eigenschappen dankt het kraakbeen aan collageen en proteoglycanen. Collageen zorgt voor een mazenstructuur, waarin een gel van proteoglycanen en water vervat zit. Collageen staat dus in voor de stevigheid van het kraakbeen, proteoglycanen voor de elasticiteit.

Zowat 70% van het kraakbeen bestaat uit collageen. Collageen is dan ook uitermate belangrijk voor het goed functioneren van gewrichten.

Drinkbaar collageen met vitamine C
Iedere drinkampul bevat 10 g collageen hydrolysaat FORTIGEL®. Door de kant en klare, vloeibare vorm is CH-Alpha® vlot in te nemen.
Naast collageen hydrolysaat, bevat iedere drinkampul CH-Alpha® de aanbevolen dagdosis vitamine C. Vitamine C ondersteunt de aanmaak van collageen en draagt bij tot het normaal functioneren van de gewrichten.

Ingrediënten:

Water; collageen hydrolysaat Fortigel® (oorsprong: varken); fructose; voedingszuur (citroenzuur); gerstemoutextraxt; vitamine C; conserveringsmiddel (kaliumsorbaat); zoetstoffen (acesulfaam-K, natriumcyclamaat, sucralose); aroma

Geschikt voor diabetici. Per ampul van 25 ml: <0,2 BE. Bevat geen alcohol en purine.

Voedingswaarden:

Voedingswaarde per 100 ml per portie 25 ml
Energie 873 kj/205 kcal 218 kJ/51 kcal
Vetten
waarvan verzadigde
vetzuren
<0,5 g

<0,1 g
<0,5 g

<0,1 g
Koolhydraten
Waarvan suikers
7,8 g
7,5 g
2,0 g
1,9 g
Eiwitten 40,6 g 10,1 g
Zout 0,51 g 0,13 g
Vitamine C 240 mg 60 mg
Andere ingrediënten
Collageen hydrolysaat

40 g

10 g

Aanbevolen dagelijkse dosis:

Dagelijks één ampul uitdrinken. De ampul voor gebruik schudden. CH-Alpha® ononderbroken innemen gedurende minimaal 3 maanden.

Bewaar- en gebruiksadvies:

  • Dit product is een voedingssupplement.
  • Koel en droog bewaren.
  • Buiten bereik van jonge kinderen bewaren.
  • De aanbevolen dosering niet overschrijden.
    Voor gebruik schudden.
  • CH-Alpha® is een natuurlijk product. Veranderingen in kleur kunnen voorkomen, zonder dat dit de kwaliteit beïnvloedt.

Nettohoeveelheid:

2x30 x 25 ml

Gegevens fabrikant:

Truvion Healthcare N.V.
Walgoedstraat 12A
9140 Temse
België

Fabrikant

Truvion Healthcare N.V.
Walgoedstraat 12A
9140 Temse
België

74 Reviews van Ch-Alpha

4,7van 5 sterren
  • 55
  • 16
  • 2
  • 0
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Ch-Alpha poeder

    van Hugo W. op 28/06/2020

    Ch-Alpha is voor mij een echte openbaring geweest, vanaf het eerste zakje voelde ik het verschil en had ik geen pijn meer in mijn vingergewrichten, echt ongelooflijk ! Ik ben zelfs gestopt met mijn Curcuma pillen, niet meer nodig !

  • Werkt prima

    van Roger V. op 10/04/2020

    Werkt - bij dagelijkse inname - zeer goed voor de gewrichten

  • van Rita V. op 06/08/2017

    Ik neem dit product al geruime tijd voor artrose in mijn vingers. De artrose gaat er niet mee over maar de pijn wel. Een aanrader voor al wie er last van heeft!

  • van Louis V. op 03/08/2016

    VOORLOPIG HEB IK WEL WINST IS MIJN PIJN VERBETERT IK BEN NOG MAAR AAN MIJN EERSTE PAKJE VAN 30 BEZIG AFWACHTEN TOT BINNEN 3 MAAND kan ik meer vertellen

  • van Anne-Marie B. op 22/06/2016

    product aangekocht voor het behandelen van artrose - vroeger al verschillende medicamenten geprobeerd. Na 1 dag gebruik van Ch-Alpha al direct positief resultaat.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".