Farmaline

DeBa Pharma Cranberry 25000-C Plantaardig

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
2x100 St
Momenteel niet beschikbaar
Momenteel niet leverbaar

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    BE09816935
  • Doseringsvorm
    Capsules
  • Fabrikant
    Deba Pharma SA

Productdetails & verplichte informatie

Voedingssupplement op basis van cranberry's
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
Ingrediënten

Samenstelling per 2 plantaardige capsules:

Veenbes extract (25:1) 1000 mg    
Vaccinium macrocarpon L., minimum 30 organische zuren, 3% polyfenolen.        
Komt overeen met 25 g zuiver veenbessensap        
Vitamine C 10 mg RI 12.5%

Hydroxypropylmethylcellulose (plantaardige capsule)

2 à 6 capsules per dag, met wat water, bij voorkeur na de maaltijd.
  • Koel en droog bewaren.
  • Buiten bereik van jonge kinderen bewaren.
  • De aanbevolen dosering niet overschrijden.
2 x 100 capsules

Deba Pharma
Dumolinlaan 13
8510 Kortrijk
België

Fabrikant

Deba Pharma
Dumolinlaan 13
8510 Kortrijk
België

9 Reviews van DeBa Pharma Cranberry 25000-C Plantaardig

5van 5 sterren
  • 9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Blaas in balance

    van Wendy H. op 09/03/2024

    Minder last van blaasontstekingen

  • 5

    van Juliette G. op 06/01/2024

    Helpt heel goed ,maar is het normaal dat de capsules die bij levering roze zijn, maar na een tijd bruin worden. Moet ik het mischien in de koelkast bewaren?

  • PREVENTIEF TEGEN BLAASONTSTEKING

    van Sandra W. op 03/01/2024

    Ik kocht deze voor mijn dochter. Ze heeft last van terugkerende blaasontsteking. De cranberry zou goed preventief werken. Hopelijk klopt dit.

  • aanrader

    van Tessa V. op 09/05/2023

    Ik gebruik Cranberry als preventie voor een blaasontsteking. Dit product voldoet aan zijn verwachtingen. Ik heb voorlopig geen last meer van blaasontstekingen.

  • Fantastisch

    van Katja V. op 26/07/2022

    Na verschillende soorten te hebben geprobeerd, ben ik van deze het meest tevreden. Ik kamp met intoleranties waardoor ik van de andere pillen een enorm opgeblazen gevoel kreeg, maar bij deze niet en het doet uitstekend zijn werk! Het is vrij snel werkzaam. Ik neem het in combinatie met de D-mannose van hetzelfde merk en tot nu toe goed resultaat, geen of weinig last van blaasproblemen.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".