Darmbacterie
van Myriam G. op 24/02/2024
Diarree veel beter sinds begin van inname
Beschikbaar in volgende formaten
Saccharomyces Boulardii 250 mg hetzij minstens 6 miljard levensvatbare cellen (*) - tricalciumfosfaat (vulstof) - magnesiumstearaat (smeermiddel) - siliciumdioxide (antiklontermiddel), omhulsel: gelatine.
* op het ogenblik van de productie
1 tot 4 capsules per dag. Boulardi-Sanifort kan zonder nadeel door zeer jonge kinderen en bejaarden ingenomen worden, indien nodig de capsule openen en de inhoud mengen met een weinig vloeistof of voeding.
Sanifort Pharma NV
Interleuvenlaan 62
3001 Leuven (Heverlee)
België
Sanifort Pharma NV
Interleuvenlaan 62
3001 Leuven (Heverlee)
België
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Diarree veel beter sinds begin van inname
Boulardi kan je gebruiken in geval van accute diarree , volgens mijn huisarts mag je er dan tot 3 keer per dag twee innemen. Het is een natuurlijk product dat geleidelijk werkt, dus enkele dagen volhouden. Maar ook in geval van slechte darmwerking, met krampen en - of losse stoelgang, kan een dosis van 3 keer een capsule per dag soelaas bieden. Zelf ben ik er zeer tevreden over.
Heel geschikt om de darmflora te versterken, zonder een opstopeffect te veroorzaken.
we waren aangenaam verrast door de prijs en de kwaliteit van het geleverde. Alles werd goed verpakt en "anoniem" verzonden en bezorgd. Zeker een aanrader.
Het is een heel goed middel voor de gezonde darmflora, ik neem het reeds jaren en het is een natuurlijk middel Een echte aanrader
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".