Farmaline

Fenioux Respilibre®

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
2x180 St
€ 0,31 / 1 stuks
€ 112,27
-16%
Adviesprijs€ 134,00
Onmiddellijk leverbaarGratis levering

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    BE09810425
  • Doseringsvorm
    Tabletten
  • Fabrikant
    LABORATOIRE FENIOUX BENELUX

Productdetails & verplichte informatie

Immuunsysteem
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
Verdere productinformatie

Seizoenschommelingen kunnen een aantal onaangenaamheden (ademhaling, huid, ogen) meebrengen bij gevoelige personen.
De Laboratoires Fenioux hebben daarvoor Respilibre ontwikkeld. Dit is een voedingssupplement bestaande uit een homogenaat van kwarteleieren en zink. Zink is een nutriënt dat bijdraagt tot een normale werking van het immuunsysteem.

Ingrediënten:

1 tablet bevat 14.88mg homogenaat van kwarteleieren, 0.67mg zink.
Bevat allergenen (ei).

Aanbevolen dagelijkse dosis:

2 tabletten 's morgens en' s avonds laten smelten onder de tong, bij voorkeur na de maaltijd.

Acute fase: tot 6 x 2 tabletten.

Bewaar- en gebruiksadvies:

  • Koel en droog bewaren.
  • Buiten bereik van jonge kinderen bewaren.
  • De aanbevolen dosering niet overschrijden.
  • Raadpleeg een gezondheidsdeskundige voor zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven.

Nettohoeveelheid:

2 x 180 tabletten

Gegevens fabrikant:

Laboratoires Fenioux
9, avenue Pierre de Coubertin,
36024 Châteauroux
Frankrijk

Fabrikant

Laboratoires Fenioux
9, avenue Pierre de Coubertin,
36024 Châteauroux
Frankrijk

3 Reviews van Fenioux Respilibre®

5van 5 sterren
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Super product

    van Tanja M. op 29/05/2020

    Over de jaren heb ik veel verschillende pilletjes en middeltjes geprobeerd voor de allergie. Ik gebruik respilibre nu het tweede seizoen en ben heel erg tevreden. Ik moet niet meer niezen, krijg geen jeukende rode ogen meer en ik heb veel minder problemen met mijn ademhaling (astma). Ik kan respilibre alleen maar aanraden.

  • Respilibre

    van Bossu M. op 30/01/2020

    Tevreden over voor een goede ademhaling

  • van Patricia V. op 21/02/2018

    Bij het nemen van twee dozen Respilibre merk ik dat mijn weerstand sterk verhoogd is! Ben voor de eerste keer vrij van verkoudheden of griep. Dit was op aanraden van mijn homeopatische arts. Een aanrader om weerstand te verhogen!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".