Farmaline

SYMBIOSYS® Alflorex+® Intestinaal Comfort

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
30 St
€ 0,69 / 1 stuks
€ 20,69
-40%
Adviesprijs€ 34,70
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode / EAN
    4635553 / 3583310000511
  • Doseringsvorm
    Capsules
  • Fabrikant
    BIOCODEX

Productdetails & verplichte informatie

Voedingssupplement met calcium ter ondersteuning van de normale werking van spijsverteringsenzymen.
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
Ingrediënten

Calciumcarbonaat; maïszetmeel; glansmiddel: hydroxypropylmethylcellulose; Bifidobacterium longum 35624®; antiklontermiddel: magnesiumzouten van vetzuren.

Actieve ingrediënten

Hoeveelheid per dagelijkse dosis (1 capsule)

VRW**

Bifidobacterium longum 35624®

1x10? KVE*

-

Calcium

120 mg

15%

*Kolonievormende eenheden
**Voedingsreferentiewaarden

Neem 1 capsule eenmaal per dag gedurende minstens 4 weken, met voldoende vloeistof en met of zonder voedsel.

  • Koel en droog bewaren.
  • Buiten bereik van jonge kinderen bewaren.
  • De aanbevolen dosering niet overschrijden.
30 capsules

Biocodex Benelux
Marie Curiesquare 20
1070 Anderlecht
België

Fabrikant

Biocodex Benelux
Marie Curiesquare 20
1070 Anderlecht
België

346 Reviews van SYMBIOSYS® Alflorex+® Intestinaal Comfort

4,7van 5 sterren
  • 288
  • 37
  • 10
  • 6
  • 5

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Opgeblazen buik is weg

    van Elisa P. op 14/03/2025

    Ik had vaak een opgezwollen gevoel en buik na het eten. Dankzij dit te nemen heb ik geen last meer. Mijn buik zwelt niet meer zo hard op na het eten en voel me veel beter. Ik gebruik dit product nu al een jaar en ben zeer tevreden hiermee! Zeker een aanrader!!

  • Zeker een aanrader

    van Sarah C. op 13/01/2025

    Ik heb verschillende producten geprobeerd die nooit het gewenste effect hadden. Ik heb namelijk al enkele jaren veel last van PDS. Dit ging gepaard met een opgeblazen buik, een wisselend stoelgang patroon, buikpijn, … Dit beïnvloedde mijn leven op dagdagelijkse basis en zorgde ervoor dat ik veel voedingsmiddelen niet meer durfde te consumeren. Bijkomende had ik enorm veel last van misselijkheid ten gevolge van mijn PDS. Dit zorgde op zijn beurt weer voor paniekaanvallen. Alflorex heeft al deze symptomen aanzienlijk ingeperkt. Mijn darmen reageren minder hard op bepaalde voedingsmiddelen en blijven rustiger onder stress. Ook de misselijkheid is quasi volledig weg. Prijs-kwaliteit is het ook zeker in orde. Ik blijf dit product met plezier nemen!

  • Top product

    van Simon F. op 09/12/2024

    Lang last gehad van variërende en frequente stoelgang op een dag tijd. Sinds ik Alforex + gebruik kan ik eindelijk terug normaal naar het toilet. Frequentie en variatie van stoelgang is toch sterk verminderd. Eindelijk veel minder last doorheen de dag. Zeer tevreden van, ik gebruik het levenslang door. Geef dit product toch een week tijd om de effecten er van te voelen.

  • Prima

    van Hilda C. op 31/08/2024

    Geweldige resultaten voor mij, na het proberen van verschillende andere producten ! Sinds 2015 bij mij Prikkelbare Darmsyndroom vastgesteld was,heb ik allerlei geprobeerd om de erg Pijnlijke darmkrampen onder controle te krijgen . Het goede is ook de eenmalige inname per dag ! Prijs en kwaliteit zijn ook een heel groot pluspunt! Dus Prima

  • Fibromyalgie patient en PDS

    van Jocelyne S. op 19/06/2024

    dit product maakte duidelijk een verschil. Mijn darmen spelen minder op, werden rustiger en dit gaf een fijne weerslag op mijn FM pijnen. Dank u wel

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".