Doeltreffend
van Christine B. op 29/11/2023
S morgens een shot in wat water en je voelt je de hele dag vitaal. Ook heilzaam voor het immuunsysteem.en van bio kwaliteit! Alweer een pluim voor de fijne service en perfecte levering van Farmaline!
Biotona bio Acerola C 500 raw is een mengsel van 100% biologisch acerola-, camu camu- en rozenbottelpoeder. Vitamine C ondersteunt het immuunsysteem, draagt bij tot de vermindering van vermoeidheid en verhoogt de ijzeropname. Bovendien draagt het bij tot de normale werking zenuwstelsel en de bescherming van de cellen tegen oxidatieve stress. Vitamine C komt eveneens tussen in de normale collageenvorming voor het behoud van een normale huid, bloedvaten, botten, gewrichtskraakbeen, tanden en tandvlees.
Acerolapoeder* (Malpighia glabra) (68,2%), camu camupoeder* (Myrciaria dubia) (22,7%), rozenbottelpoeder* (Rosa canina) (9,1%).
*biologische teelt
Samenstelling per |
2 shots |
Vitamine C (1250%*) |
1000 mg |
* % van de Referentie Inname (R.I.) |
1 à 2 shots per dag.
Geschikt voor in warme en koude dranken, shakes, smoothies en bij een maaltijd.
KeyPharm Laboratories
Siemenslaan 11,
8020 Oostkamp
België
KeyPharm Laboratories
Siemenslaan 11,
8020 Oostkamp
België
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
S morgens een shot in wat water en je voelt je de hele dag vitaal. Ook heilzaam voor het immuunsysteem.en van bio kwaliteit! Alweer een pluim voor de fijne service en perfecte levering van Farmaline!
Handig als men een dipje heeft. lekkere smaak en onmiddellijk effect. Handige afzonderlijke verpakking.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".