By-pass
van Carole B. op 05/07/2019
Recommandé par le chirurgien
Barinutrics Multi citrus
Multipreparaat
Samenstelling per dagdosering van 1 tablet
|
*%ADH= Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid
Ingredienten
Isomaltulose*, magnesiumbisglycinaat, draagstoffen: hydroxypropylcellulose en microkristallijne cellulose, smaakstof: gesproeidroogd sinaasappelsappoeder, natuurlijk sinaasappelaroma, ascorbinezuur, vanillearoma, zinkbisglycinaat, antiklontermiddel: natirum carboxymethylcellulose, ijzerbisglycinaat, smaakstof: citroenzuur, aroma, ciacinamide, alfatocoferylacetaat, antiklontermiddel: stearinezuur, mangaancitraat, calciumpantothenaat, antiklontermiddelen: magnesiumstearaat en siciumdioxide, natuurlijk gemengde tocoferolen, kurkumawortelextract (curcuma longa), thiamine mononitraat, cholinebitartraat, inositol, betacaroteen, pyridoxal-5-fosfaat, zoetstof: sucralose, riboflavine, zoetstof: stevioglycosiden, kopercitraat, zoetstof: acesulfaam-K, retinylpalmitaat, chromiumpicolinaat, methylcobalamine, calcium-L-methylfolaat, kaliumjodide, selenomethionine, natriummolybdaat, fytomenadion, biotine, cholecalciferol.
*isomaltulose = een bron van glucose en fructose
Gebruik
1 kauwtablet per dag of zoals aanbevolen
Dit voedingssupplement is niet geschikt voor kinderen tot en met 10 jaar
Fabrikant
Metagenics Netherlands
Celsiusweg 20
Industrial Estate 4212
5928 PR Venlo
Dit product is een voedingssupplement.
Aanbevolen dosering niet overschrijden.
Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding.
Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket.
Raadpleeg een deskundige alvorens supplementen te gebruiken in geval van zwangerschap, lactatie, medicijngebruik en ziekte.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Recommandé par le chirurgien
Is iets duurder, maar ik wil zeker niets anders meer. Een hele lekkere smaak een plezier om deze tot zich te nemen. Ik wil deze dan zeker ook voorstellen aan iedereen die vitamines dient te nemen.
de smaak valt heel goed mee, de pillen zijn vrij groot maar je kan ze gemakkelijk in twee breken, op die manier is het een kinderspel om iets in te nemen
Dit product is een zéér goede aanvulling na mijn operatie. De reden waarom ik het bij Farmaline aankocht is de zéér aantrekkelijke prijs. Hierdoor bespaar je vele euro's. ik zou het iedereen ten zeerste aanbevelen.
grote doos, gemakkelijk om open en toe te doen. De citroen-achtige smaak bevalt me beter dan de kersenvariant. Ik ben tevreden van dit product en ben van plan ze nog aan te schaffen.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".