HEEL GOED
van Hélène P. op 22/03/2024
IK HOU VANDEZE GEUR HET ONTSPANT ME EN HET VOELT AANGENAAM
Beschikbaar in volgende formaten
Mentha x piperita is een hybride ontstaan uit de Mentha aquatica en de Mentha spicata, deze plant is 80 cm hoog en winterhard. Zijn stengels zijn vierhoekig, zijn ovale, scherpe en gekartelde bladeren staan tegenover elkaar. Deze plant houdt van frisse gronden en van klei- en kalkachtige gronden. De distillatie gebeurt in juni, net voor het bloeien.
Pepermunt ondersteunt de spijsvertering, de darmtransit, de luchtwegen en het immuunsysteem*. Het helpt ook om te ontspannen*.
* Gezondheidsclaim in afwachting van goedkeuring door EFSA.
Fabrikant
Pranarôm International S.A.
Avenue des Artisans, 37
7822 Ghislenghien
België
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
IK HOU VANDEZE GEUR HET ONTSPANT ME EN HET VOELT AANGENAAM
Heel aangename olie en fijn in gebruik! Lekker frisse geur en fijn voor in de verstuiver.
Pranarom Essentiele olie Pepermunt is een zuivere olie die, gecombineerd met jojoba- en atlascederolie uitstekend werkt bij onuitstaanbare jeuk. Dit is een uitstekende olie. Reken maar, die zal ik altijd in huis hebben.
Ik gebruik deze olie bij hoofdpijn, op de slapen wrijven maar opgelet voor de ogen. Ik doe het puur maar ik weet dat er mensen enkel verdragen met een draagolie of bijvoorbeeld kokosolie vermengd.
Ik heb deze olie besteld omdat deze een heel verfrissende muntgeur heeft. Het werkt ook goed tegen hoofdpijn. Het is verpakt in een stevige fles. Het flesje is klein en handig om mee te nemen. Ik vind dat dit product zeker een aanrader is. Tot hiertoe zijn al mijn bestellingen via Farmaline zorgvuldig verpakt en is de levering goed.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".