Farmaline

Modifast Proti Plus Reep Kokos

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
6x27 g
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
Niet meer verkrijgbaar
  • Productcode / EAN
    2709632 / 5410063012578
  • Doseringsvorm
  • Merk
    modifast
  • Fabrikant
    Nutrition & Santé Benelux nv/sa

Productdetails & verplichte informatie

Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
Verdere productinformatie

- Gemakkelijk én verantwoord gewicht verliezen?
Pas de wetenschappelijk geteste afslankmethode Modifast ProtiPlus 3.2.2 toe.
Het hoge eiwiteghalte in ProtiPlus zorgt voor:
- een sterker verzadigend effect, waardoor het hongergevoel langer wegblijft
- bescherming van de spiermassa, door in de eerste plaats de eliminatie van vetmassa te bevorderen.

Uw lijn behouden?
Gebruik regelmatig een Modifast ProtiPlus pudding of milkshake, bijvoorbeeld tijdens de maaltijd volgend op een uitspatting.

Gegevens fabrikant:

Nutrition & Santé Benelux n.v.
Medialaan 30 bus 2
1800 Vilvoorde
België

Fabrikant

Nutrition & Santé Benelux n.v.
Medialaan 30 bus 2
1800 Vilvoorde
België

34 Reviews van Modifast Proti Plus Reep Kokos

4,4van 5 sterren
  • 21
  • 6
  • 5
  • 2
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Een eiwitrijk tussendoortje

    van Saskia P. op 29/08/2019

    Aangenaam van smaak. Snack zonder je schuldig te voelen. Ook ideaal na het sporten omwille van het hoge eiwitgehalte.

  • lekker

    van Wilhelmus C. op 17/05/2019

    gemakklijk in gebruik en als tussendoortje lekker.Lage prijs en lekker qua smaak

  • van Muriel A. op 03/08/2018

    Le goût n'est pas très prononcé. L'appétit est coupé après 1h à condition de boire un grand verre d'eau ou de lait pour l'accompagner. Difficile d'imaginer que ça aide à maigrir.

  • van Peter V. op 24/03/2017

    Lekkere repen en is goedkoper dan de meeste varianten van andere merken....misschien nog net iets te veel suiker voor iemand met diabetis type 2. Nu de andere nog

  • van Betty P. op 27/07/2015

    Het is ideaal ,ook de aparte verpakking om dit produkt in de handtas te hebben en er naar te grijpen bij honger of op een moment dat er niets anders voor handen. Het is een lekker tussendoortje.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".