Goed produkt
van Nicole V. op 17/09/2022
Mijn man heeft wat energie drankjes mee, tijdens zijn fietsvakantie, alles kant en klaar, gemakkelijk in gebruik bij het fietsen, en zeer aangenaam van smaak.
Fast Hydratation Orange is een gebruiksklare isotone sportdrank met sinaasappelsmaak. De drank ondersteunt de behoeften van de sporter.
Water, sacharose, glucosestroop, voedingszuur: citroenzuur, maltodextrine, natuurlijk sinaasappelaroma met andere natuurlijke aroma's, natriumcitraat, calciumfosfaat van orthofosforzuur, magnesiumcarbonaat, natriumchloride, zuurteregelaar: kaliumchloride, stabilisatoren E414 en E445, antioxydant: E307, vitamine B1.
Kan sporen bevatten van gluten, schaaldieren, ei, vis, arachide, soja, melk, noten, selderij, mosterd en sesam
Het is aanbevolen om de Fast Hydratation te drinken tijdens de opwarming (150 à 300 ml), tijdens en na de inspanning (om het kwartier 150 ml).
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Mijn man heeft wat energie drankjes mee, tijdens zijn fietsvakantie, alles kant en klaar, gemakkelijk in gebruik bij het fietsen, en zeer aangenaam van smaak.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".