Farmaline

Salus Floradix Salie

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
15 St
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
Niet meer verkrijgbaar
  • Productcode
    1135383
  • Doseringsvorm
    Filterzakje
  • Fabrikant
    OCEBIO

Productdetails & verplichte informatie

Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.

14 Reviews van Salus Floradix Salie

4,5van 5 sterren
  • 8
  • 5
  • 1
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Fijne thee

    van Davy S. op 26/03/2024

    Fijne thee. Gebruik hem dagelijks. Energetisch zuiverende werking. Heel tevreden van.

  • niet lekker voor mij

    van Yuliia P. op 04/03/2024

    zeer smakeloze thee. Ik begreep niet hoeveel het me hielp met mijn hoest, maar de smaak is erg rijk en onaangenaam voor mij. ik ga het zeker niet herhalen.

  • Lekker en gezond

    van Ethel V. op 16/09/2023

    Vind deze saliethee lekker en weet ook dat deze heilzaam is voor het lichaam. Ook goed als gorgelmiddel tegen aften.

  • Goed tegen droge keel, keelpijn en hoest

    van Shideh A. op 06/04/2023

    Saliethee werkt goed tegen droge keel, keelpijn en hoest. Ik heb altijd een doos in huis staan voor wanneer iemand van het gezin verkouden wordt.

  • Lekker en doeltreffend

    van Luc H. op 15/03/2023

    Dit is een heerlijke thee. Daarnaast is deze uitstekend wanneer je klachten aan de luchtwegen hebt. Het verzacht de pijn en de ongemakken tijdens het hoesten. Beslist een aanrader!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".