Farmaline

Vibovit Junior 4+ Dino

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
50 St
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
Niet meer verkrijgbaar
  • Productcode
    3421682
  • Doseringsvorm
    Kauwgummies
  • Fabrikant
    Teva Pharma Belgium N.V.

Productdetails & verplichte informatie

Vibovit Junior 4+ Dino Gummies hebben een geweldige smaak en zijn verpakt in een unieke "fishbowl".
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
Verdere productinformatie
De Vibovit Dino gummies hebben een geweldige smaak en zijn verpakt in een unieke "fishbowl". De gummies met multivitamines zijn ontwikkeld om leuk en lekker te zijn. Ze bevatten 10 belangrijke vitamines en mineralen, in hoeveelheden afgestemd op de dagelijkse behoeften van kinderen van 4 tot 12 jaar.
  • Rijk aan vitamine D: nodig voor de normale groei en ontwikkeling van de botten van kinderen.
  • Rijk aan zink: draagt bij tot een normale cognitieve functie.
  • Rijk aan vitamine C: draagt bij tot de normale werking van het immuunsysteem.

Inhoud:
50 gummies

Ingrediënten:

glucose siroop, suiker, water, geleermiddel: gelatine (varken), L-ascorbine zuur (vit. C), zuurteregelaar: citroenzuur, DL-alfa-tocoferol acetaat (vit. E), zinksulfaat, appelsiensapconcentraat, nicotinamide (vit. B3), retinyl acetaat (vit. A), aroma's, glansmiddel: carnauba was, D-biotine (vit. H), geconcentreerd sap van peen, kleurstof: paprika extract, kopercomplexen van chlorofylinen, cyanocobalamine (vit. B12), cholecalciferol (vit. D), pteroylmonoglutaminezuur (foliumzuur), natriumseleniet, draagstof: maltodextrine, gemodificeerd maiszetmeel, acaciagom, maiszetmeel, middellange keten triglyceriden, sucrose, dextrose, glycerine, antiklontermiddel: siliciumdioxide, antioxidant: natriumascorbaat, trinatriumcitraat, E304.

Voedingswaarden:

Samenstelling per gummie - Hoeveelheid - % ADH
vitamine A (retinol-equivalenten) 500 μg 62.5 %
vitamine B12 (cyano-cobalamine) 1.25 μg 50 %
vitamine B3 (niacine-equivalenten) 8 mg 50 %
vitamine C (L-ascorbinezuur) 40 mg 50 %
vitamine D (calciferol) 2 μg 40 %
vitamine E (tocoferol-equivalenten) 5 mg 42 %
vitamine H (biotine) 25 μg 50 %
vitamine M (foliumzuur) 150 μg 75 %
zink (zink) 5 mg 50 %
seleen (seleen) 27.5 μg 50 %

ADH = Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid.

Aanbevolen dagelijkse dosis:

Voor kinderen vanaf 4 jaar: 1 gummie 's morgens.

Bewaar- en gebruiksadvies:
  • Mag niet als vervanging van een gevarieerde en evenwichtige voeding noch van een gezonde levensstijl worden gebruikt.
  • Koel en droog bewaren.
  • Buiten bereik van kinderen bewaren.
  • De aanbevolen dosering niet overschrijden.
  • Niet geschikt voor kinderen jonger dan 4 jaar.
  • De inname dient beperkt te worden tot enkele weken/maanden.
Nettohoeveelheid:
50 gummies
Gegevens fabrikant:

Teva Pharma Belgium
Laarstraat 16/D,
2610 Antwerpen
België

Fabrikant

Teva Pharma Belgium
Laarstraat 16/D,
2610 Antwerpen
België

226 Reviews van Vibovit Junior 4+ Dino

4,9van 5 sterren
  • 205
  • 13
  • 5
  • 3
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Prima

    van Jarinda V. op 04/03/2024

    Ik kocht deze vitaminen voor mijn kinderen van 3 en 6 jaar. De dinosaurussen spreken hen aan waardoor het geen probleem is om elke dag een vitamientje te geven. De samenstelling is goed. Voor kleinere kinderen vallen de vitaminen wel wat groot uit. Ze zijn ook wat taai en ze moeten er eventjes op kauwen.

  • Vitaminen VIovit + 4 jaar

    van Ilse D. op 31/01/2024

    Deze multivitaminen in de vorm van dinosaurussen zijn heel aantrekkelijk voor het kind om te eten, het lijkt een snoepje maar dan wel eentje boordevol met vitaminen. De dinosaurussen hebben verschillende kleurtjes wat het nog leuker maakt voor het kindje. Deze specifieke vitaminen werden aangeraden door de pediater, ze zien er aantrekkelijk uit zodat het kind dit wil eten en de smaak is ook lekker. Topproduct, zeker een aanrader!

  • Tevreden

    van Bart en Mieke H. op 26/01/2024

    We zijn super tevreden

  • Lekker

    van Veronique B. op 07/01/2024

    Ons zoontje vindt deze snoepjes super lekker. Hij zou er wel meer van willen eten. Maar het blijven vitaminen met felle kleurtjes. Mooie Dino vormpjes die wel iets kleiner mogen.

  • Lekker en leuk

    van Ellen J. op 04/01/2024

    Toffe vitamines voor de kleine kinderen! Op een speelse manier krijgen ze toch de nodige vitamines binnen... in de vorm van een snoepje krijg je deze snel verkocht en word het voor hen zelfs een vaste waarde. Smorgens een vitamientje word niet meer vergeten want het is toch ook een snoepje ,) .

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".