Top
van Jana H. op 08/12/2023
Reuk al lekker nog niet gebruikt
Beschikbaar in volgende formaten
Deze rijke, romige wascrème reinigt baby’s huidje met zachtheid en beschermt de hydrolipidenfilm. De formule met een natuurlijk complex [Thermaal Water van Uriage + Bio Edelweiss] en karitéboter werkt hydraterend.
De nieuwe, natuurlijkere formule en het heerlijke parfum maken van deze 1e Wascrème de ideale verzorging voor het babybadje.
Resultaten
REINIGT DE HUID MET ZACHTHEID: 100%*
*Gebruikstest onder toezicht van kinderartsen – 21 baby’s en kinderen met een gemiddelde leeftijd van 2 jaar (4 maanden tot 10 jaar) – 1 à 2 maal/week op gezicht, lichaam en haar gedurende 21 dagen - % tevreden reacties (ouders)
ECOLOGISCHE VERPAKKING:
Flacons 500ML & 1L: 100% recycleerbaar
Tube 200ML: dunnere dop, goed voor 10% minder plastic
Dagelijks gebruik. Goed laten schuimen en afspoelen.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Reuk al lekker nog niet gebruikt
Graag. Ik zal kopen
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".