Het Roger & Gallet Gingembre Rouge Geparfumeerde Eau Fraîche is er eentje voor hem en haar. Laat u verleiden door de weelderige pracht van de Indische tuinen met de eau de toilette Gingembre. Geniet van de magie van het paleis van de maharadja, het sensuele geruis van zijden sari’s, en proef de geur van een tintelfris boeketje gemberbloemen, vermengd met kostbaar hout en sensuele kruiden.
Een onstuimige prelude met Japanse gember, aangevuld met de fruitige kracht van neroli-essence en zachtjes afgerond met verfijnde bergamot, die samen overgaan in de strelende sensualiteit van Jamaïcaanse gember absolue en de oriëntaalse zachtheid van amberzaad. Tot slot ontplooien ronde, warme noten van benzoëbalsem zich op een magnifiek akkoord van musk.
Toepassing:
Reinig uw lichaam in de douche met de Roger & Gallet Bois Gingembre Rouge Douchegel en dep de huid droog, waarna u een hoeveelheid van de Roger & Gallet Bois Gingembre Rouge Sorbet Bodylotion aanbrengt in licht masserende bewegingen. Spray nadien nog wat Roger & Gallet Bois Gingembre Rouge Eau De Parfum om uw stimulerend ritueel te vervolledigen.
Ingrediënten:
ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, ISOEUGENOL, CITRONELLOL, COUMARIN.