Zeer goede deo!
van Joeri E. op 17/02/2023
Andere deo’s vervagen snel in geur of geven na een tijd een slechte geur … deze deo niet. Ruikt goed en aangenaam om te gebruiken. Mijn partner wil geen andere meer!
48h effectiviteit tegen transpiratie voor de gevoelige mannenhuid.
-Een unieke formule verrijkt met micro talk poeder dat absorbeert en de vochtvorming tegengaat.
-Reguleert de transpiratie zonder de huid te blokkeren maar laat haar ademen.
-Voorkomt de vorming van nare geurtjes dankzij de micro-talk absorberende deeltjes en voorkomt de terugkomst danzij de anti-bacteriële werking van triethyl citraat.
-Een verzachtende formulering verrijkt met vitamine E en overvette ingrediënten die zorgen voor een eindeloos gevoel van zachtheid.
-Voor iedereen met een normale transpiratie en gevoelige huid.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Andere deo’s vervagen snel in geur of geven na een tijd een slechte geur … deze deo niet. Ruikt goed en aangenaam om te gebruiken. Mijn partner wil geen andere meer!
Doeltreffende deo maar prijzig.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".