Farmaline

Louis Widmer Oogomtrekgel Zonder Parfum

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
15 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
Niet meer verkrijgbaar
  • Productcode / EAN
    1677954 / 7611480007613
  • Doseringsvorm
    Ooggel
  • Merk
    Louis Widmer
  • Fabrikant
    LOUIS WIDMER

Productdetails & verplichte informatie

Verfrissende en hydraterende gel voor de oogomtrek. Ideaal om vroegtijdige huidveroudering tegen te gaan. Maakt de huid soepel.
Verdere productinformatie

De Oogomtrek Gel van Louis Widmer vermindert rimpeltjes. De gel ontzwelt, hydrateert, verfrist en verzorgt de gevoelige huid rond de ogen.

De biostimulatoren regenereren en hydrateren de huid. Vitamine A normaliseert de keratinisatie, in het bijzonder als de huid beschadigd is door UV-stralen. Vitamine E beschermt tegen de vrije radicalen en voorkomt vroegtijdige huidveroudering. Hyaluronzuur hydrateert de epidermis. Panthenol en glycyrrhetinezuur verzachten huidirritaties en ontzwellen de huid.

Dankzij een vooruitstrevende technologie is het mogelijk om de actieve bestanddelen zoals vitamine A en E in liposomen in te kapselen. De liposomen worden daardoor homogeen verdeeld over de huid en dringen diep in de opperhuid waar ze hun werking doeltreffend kunnen volbrengen.

De Oogomtrek Gel werd zowel dermatologisch als oftalmologisch getest en heeft een optimale huidtolerantie.

Toepassing:

De Oogomtrek Gel is geschikt voor elke leeftijd. De gel wordt ‘s morgens en/of ‘s avonds aangebracht op de huid rond de ogen. Laten indringen door tapotage. De gel verfrist, is niet vet en dringt onmiddellijk in. Voor een intensieve behandeling van de oogomtrek raden wij, in het bijzonder voor ‘s nachts, de regenererende Oogomtrek Crème van Louis Widmer aan.

Ingrediënten:

Aqua,Glycerin,Coco-Caprylate/Caprate,Propylene Glycol,Panthenol,Silica,Tocopheryl Acetate,Phenoxyethanol,Polysorbate 80,Sorbitol,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Xanthan Gum,Polyacrylamide,Caprylic/Capric Triglyceride,Lecithin,C13-14 Isoparaffin,Sodium Hydroxide,Ethylhexylglycerin,Alcohol,Disodium EDTA,Glycyrrhetinic Acid,Sodium Hyaluronate,Retinyl Palmitate,Collagen Amino Acids,Laureth-7,Pantolactone. (FVN100001.0006) 

Louis Widmer Oogomtrekgel Zonder Parfum

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!