Handolie
van Nathalie D. op 08/08/2023
Deze handolie droogt snel in. Goed tegen velletjes aan je vingers. De handolie heeft een specifieke geur maar ik vind die lekker ruiken.
Aanbrengen op de geïrriteerde, ultra droge of kwetsbare zones en zacht inmasseren. Eén enkele druk volstaat voor een aanwending op de twee handen.
Voor een zijdezachte huid is een dagelijks gebruik van 2 maal per dag aanbevolen, waarbij een laatste aanwending voor het slapen gaan aanbevolen is. De olie kan eveneens gebruikt worden ter verzorging van de droge of geïrriteerde huid van andere lichaamsdelen (zoals de enkel of hiel).
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Deze handolie droogt snel in. Goed tegen velletjes aan je vingers. De handolie heeft een specifieke geur maar ik vind die lekker ruiken.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".