Zachte reiniger
van Sven L. op 15/06/2023
Dit water zorgt voor een zachte reiniging van de huid zonder irritatie. Dit is het enige water dat ik ook kan gebruiken op mijn ogen, zonder mijn ogen te irriteren.
AQUA / WATER - GLYCERIN - PEG-7 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES - POLOXAMER 124 - POLOXAMER 184 - PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES - POLYSORBATE 80 - DISODIUM EDTA - BHT - MYRTRIMONIUM BROMIDE.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Dit water zorgt voor een zachte reiniging van de huid zonder irritatie. Dit is het enige water dat ik ook kan gebruiken op mijn ogen, zonder mijn ogen te irriteren.
Dat was heel angenaam het prikt niet aan de ogen zonder parfuum vind ik beter.
Dit product reinigt de gevoelige huid super. Met of zonder make up. Ook prima voor de ogen, ook met contactlenzen. Ik gebruik het al jaren voor een perfect gereinigde huid. De huid voelt net en gekalmeerd aan, geen trekkerig gevoel. Ik gebruik 's avonds, afgewisseld met een schuimende reiniger onder de douche 's ochtends.
Ik ben zeer tevreden over dit micellair water. Ik heb een zeer gevoelige huid en ogen. De make-up wordt zeer goed verwijderd. Mijn huid voelt achteraf fris en fijn aan. Maakt de huid ook niet trekkerig. Het product is helemaal niet vet van structuur.
Ontschminkt goed, wel is de huid beetje plakkerig nadien, ik hou meer van een droog fris gevoel. Ook is het licht schuimig
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".