Farmaline

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Wascrème

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
200 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
  • Productcode / EAN
    3413234 / 3337875537308
  • Doseringsvorm
    Douchegel
  • Merk
    LA ROCHE-POSAY
  • Fabrikant
    La Roche-Posay Laboratoire Dermatologique CAI

Productdetails & verplichte informatie

Hoge tolerantie-reinigingsgel zonder parfum. Helpt de huidbarrière van de zeer droge, geïrriteerde en jeukende huid herstellen.
Productinformatie

Hoge tolerantie-reinigingsgel voor de zeer droge, geïrriteerde en regelmatig jeukende huid. Extreem droge huid. Huid met neiging tot atopie. Baby's, kinderen en volwassenen.
Deze hoge tolerantie-reinigingsgel voor de zeer droge, geïrriteerde en regelmatig jeukende huid is samengesteld zonder parfum.
10% glycerine, galamboter en niacinamide om de huidbarrière te helpen herstellen.
De huid wordt in alle zachtheid gereinigd en voelt elke dag comfortabel en soepel aan.

Pionier op het huidmicrobioom
Op elke cm2 van onze huid bevinden zich een miljard microben – bacteriën, virussen, schimmels en zelfs mijten. Deze microben worden samen het microbioom genoemd. Als reactie op de stress van het moderne leven kan de rijke diversiteit aan micro-organismen die de huid bevolken en diepgaand ondersteunen, uit evenwicht raken. Een microbioom dat niet meer in balans is, maakt dat uw huid in gevaar komt. 
Een onevenwichtig microbioom is te wijten aan een gebrek aan diversiteit van verschillende bacteriesoorten op de huid. Dit gebrek aan diversiteit komt vaak voor bij een acnegevoelige huid en een eczeem-gevoelige huid. Door de diversiteit van de bacteriën op de huid te herstellen, is het microbioom gezonder, wat samenhangt met een gezondere huid in het algemeen. 

Zo helpt een divers microbioom bij het reguleren van de ontstekingen die verantwoordelijk zijn voor een gevoelige huid. 
Hoog tijd dus om aandacht te schenken aan de microbiële diversiteit in uw lichaam. Als u zorg draagt voor uw bacteriën, zullen zij op hun beurt zorg dragen voor u.

Het thermaal water is bijvoorbeeld een uniek therapeutisch ingrediënt dat bijdraagt tot het herstellen van de diversiteit van het microbioom van de huid. De zeldzame stoffen in het water, zoals selenium en strontium, werken als een katalysator van bacteriële enzymen die het bacteriële profiel terug in balans kan brengen. Hierdoor kan je huidbarrière zich herstellen.

Als u last heeft van eczeem werkt de Lipikar Baume AP+M doeltreffend. Een van de meest voorkomende bacteriën bij eczeem is Staphylococcus aureus. Het gepantenteerde Microresyl ingrediënt in de balsem werkt in op deze bacterie om de vorming ervan te voorkomen. Uiteindelijk zijn er minder Staphylococcus aureus wat betekent dat uw huidmicrobioom zich kan herstellen. 
 
Hoge tolerantie-reinigingsgel, zonder parfum.
Helpt de huidbarrière van de zeer droge, geïrriteerde en jeukende huid herstellen.
Dagelijkse hygiëne.
  1. Een nootje gel in de handpalm doen. 
  2. Op een vooraf bevochtigde huid aanbrengen. 
  3. Lichtjes inmasseren. 
  4. Afspoelen.
AQUA / WATER - GLYCERIN - SODIUM LAURETH SULFATE - PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE - COCO-BETAINE - POLYSORBATE 20 - PEG-7 GLYCERYL COCOATE - NIACINAMIDE - ACRYLATES COPOLYMER - BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER - CITRIC ACID - COCAMIDE MEA - DISODIUM EDTA - MANNOSE - POLYQUATERNIUM-11 - SODIUM BENZOATE - SODIUM CHLORIDE - SODIUM HYDROXIDE - STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER - VITREOSCILLA FERMENT.

434 Reviews van La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Wascrème

4,9van 5 sterren
  • 383
  • 41
  • 8
  • 1
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

Meer informatie over reviews.

  • goed

    van Malek A. op 27/07/2026

    het is zeer goed tegen gevoelige huid, tegen jeukende huid, ik heb last van de normale zeep, handwassen..... met deze producten zijn het nog beter!!!! jij kan het gebruiken na toilet bezoek of tijdens douche nemen, licht maar toch effectief. i advies you to buy it, it's v. very good

  • uitstekend voor extreem gevoelige huid- hyper-reactie

    van Nikol V. op 07/07/2026

    uitstekend voor extreem gevoelige huid- hyper-reactie. als je een extreme gevoelige huid hebt komt deze zeker voor u in aanmerking heb je een aandoening van jeuk op de huid komt deze zeker in aanmerking En deze is ook voor extreme droge huid een goede basis om u dan nog met een extra crème ook te kunnen insmeren! je moet deze zeker niet hard laten schuimen want dan ben je echt teveel aan het gebruiken Je kan er zuinig met omgaan en zo de prijs kwaliteit ook drukken zonder minder goede werking te hebben! Een echte aanrader!

  • Fijne creme

    van Desiree B. op 16/04/2026

    Ik heb dit product ontvangen in ruil voor mijn eerlijke beoordeling Ik heb dit product ontvangen in ruil voor mijn eerlijke beoordeling. Ik gebruik deze crème nu dagelijks op mijn buik en armen tijdens mijn zwangerschap, omdat mijn huid snel droog wordt en begint te jeuken. Vanaf het eerste gebruik merk ik dat de crème mijn huid goed hydrateert en duidelijk verlichting geeft bij jeuk. Ik gebruik het product één tot twee keer per dag en meestal zijn twee pompjes voldoende om mijn buik en armen goed in te smeren. De crème voelt verzorgend aan en mijn huid blijft langdurig zacht. Ook de verpakking vind ik erg prettig. Het pompje is handig in gebruik en hygiënisch, waardoor je niet steeds een deksel hoeft te openen. Al met al ben ik erg tevreden over dit product en het is er zeker één die ik blijf gebruiken.

  • Best okay, maar voor de prijs?

    van Wen B. op 04/03/2026

    Ik heb dit product ontvangen in ruil voor mijn eerlijke beoordeling Opzich een fijne douchegel-creme, maar of ik het de prijs echt waard vind? De formule voelt wel zacht en fijn aan, maar of ik nou heel veel verschil merk met andere douchegels of zelfs gewoon blokken zeep, ik denk het niet. De pomp is wel makkelijk, maar ook niet super uniek. Ik ben niet overtuigd.

  • Mijn huid is er blij mee

    van Janneke B. op 02/03/2026

    Ik heb dit product ontvangen in ruil voor mijn eerlijke beoordeling. Ik ervaar dit product als zeer prettig. Het is een dunnere substantie dan dat ik had verwacht. Laat geen dikke laag achter maar lijkt de huid wel daadwerkelijk te beschermen. Dat de gel zo dun is  maakt het product duurzaam in gebruik. Ik heb al langere tijd twee enorm jeukende en soms schilferende plekken op mijn benen en was verbaasd hoe snel (direct!) ik effect merkte. En hoe snel mijn klachten ook weer terugkwamen na het gebruik van een ander product tijdens een weekendje weg. Voor iedereen met een gevoelige huid, is dit een absolute must have!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".