Farmaline

DeBa Pharma Honingzalf Plus Golden Bee

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
100 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
  • Productcode / EAN
    2407187 / 8717755190574
  • Doseringsvorm
    Zalf
  • Merk
    DeBa Pharma
  • Fabrikant
    Deba Pharma SA

Productdetails & verplichte informatie

Verzacht de huid langdurig

4 Reviews van DeBa Pharma Honingzalf Plus Golden Bee

4van 5 sterren
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Voldoet absoluut niet aan de verwachtingen

    van geert m. op 30/11/2023

    De zalf heeft zich gescheiden in olie en visceus gedeelte zeker zijn geld niet waard zalf van Aprolis pommade reperaticewas top maar niet meer beschikbaar

  • Veel te duur!

    van Kristel V. op 11/05/2021

    Sorry Farmaline...dit is een heel goed product maar de prijs is veel te hoog. Wat googelen en je vindt hetzelfde aan bijna de helft van de prijs....beetje overdreven dit

  • van Schurmans M. op 11/03/2019

    Deba honingzalf is een goed product voor droge-schrale huid, ook goed voor beschadigde huid. Verzacht de huid. Duidelijke resultaten na enkele dagen smeren. Verzacht de huid ook na elektrisch ontharen. Voordeel is ook dat het een natuurlijk product is.

  • van Jack D. op 11/01/2017

    het product werkt op veel plekken op mijn achterste met doorzitten bij de tenen met ontsteking van de diabetes verder gebruik ik het bij tal van kleine wondjes

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".