Farmaline

Flaem Mr. Beetle Aerosol

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
1 St
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
  • Productcode / EAN
    4151742 / 8018294009632
  • Doseringsvorm
    Set
  • Fabrikant
    ACA PHARMA

Productdetails & verplichte informatie

Flaem - lieveheersbeestje Aerosol
Verdere productinformatie

Mooi model in de vorm van een lieveheersbeestje om de behandeling met kinderen leuker en comfortabeler te maken. Het is bruikbaar voor alle gezinsleden, omdat het zorgt voor optimale prestaties en effectiviteit. Het is een krachtige compressor voor een snelle medicijnafgifte en het is geschikt voor frequent gebruik thuis. Het wordt geleverd met de vernevelaar RF6 Basic2 die een zonder-te-morsen-systeem heeft, dat voorkomt dat medicijnen worden geknoeid, zelfs als de vernevelaar per ongeluk wordt omgekanteld. Bovendien bevat het zowel een masker voor volwassenen als voor kinderen. De gratis Rhino Clear® neusspoeling is een handig irrigatietoestel om de verstopte neus te helpen zuiveren. Een kleurboek en een mooie draagtas zijn ook aanwezig.

Toepassing:

Lees aandachtig de gebruiksaanwijzing (zie bijlage).

4 Reviews van Flaem Mr. Beetle Aerosol

5van 5 sterren
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • zeer goede Aerosol

    van Nathalie M. op 01/12/2023

    Mooie Aerosol, kwalitatief en leuke vorm voor de kindjes. De kindjes Aerosollen zeer graag dankzij de leuke vormgeving van de machine. Het werkt zeer goed en effectief. Zeker een aanrader indien u op zoek bent naar een compact toestel. (eveneens een handig zakje meegekregen om het zeer eenvoudig te kunnen meenemen op verplaatsing).

  • effectief toestel en leuk design

    van Ella M. op 03/06/2022

    Aangekocht voor de kinderen en zeer tevreden! Ik raad het iedereen aan die regelmatig moet aerosollen. Leuk uitzicht doordat het een diertje is. Alle accessoires zijn inclusief. Het maakt een beetje lawaai maar het slangetje en de voedingskabel zijn lang genoeg dus als je het toestel wat verder weg zet valt het geluid goed mee.

  • Aerosol toestel

    van Stefan L. op 24/03/2022

    Het toestel werkt goed. Simpel in gebruik. Leuk beestje, zeker bij gebruik voor kinderen. Geleverd met 2 maskers voor kind en volwassenen en een handige draagtas. Jammer dat er geen masker in zit voor baby's. Er wordt gezegd dat deze stil zo zijn maar maakt toch wel wat lawaai, maar dat zal elk toestel wel hebben. het is niet storend. Niet zwaar, makkelijk mee te nemen.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".