afwachten
van marina m. op 30/09/2023
Ik verdraag het goed aan mijn maag maar ken het resultaat nog niet eerst botscan
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Ik verdraag het goed aan mijn maag maar ken het resultaat nog niet eerst botscan
Omdat ik reeds veel inneem voor Botten, spieren en .... kan ik niet apart oordelen. Maar ik voel in ieder geval beterschap. Het eerste product ga ik nu nog niet beoordelen, dat ga ik pas innemen als dit product leeg is.
Ik had dit voor mijn dochter gekocht, tegen groeipijn in de knieën. Ze vindt hem erg vies en moet ervan kokhalzen. Ik ben gestopt met geven hiervoor. Ik wou graag ook dat hij in een kleiner (probeer) formaat bestond. Nu moest ik meteen een liter kopen en wordt hij niet gebruikt. Zonde van de aankoop.
Het product werd op tijd en volledig geleverd ...
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".