Génial
van Christiane L. op 18/02/2021
Très bon produit : bonne tenue, facile à appliquer, plus besoin de taille-mines. Gain de temps.
Wat het is
Draai omhoog. Breng aan. Kan je makkelijk vervagen tot een kleurvaste waas van kleur. Hoeft niet geslepen te worden.
Wat het doet
Je hoeft niet langer subtiel te werk te gaan nu je in een oogwenk voor het diepste en meest dramatische resultaat kan gaan. Dezelfde intensiteit als een liquid liner in één simpele beweging. De zijdezachte formule glijdt over de huid. Blijft de hele dag zitten. Hoeft niet geslopen te worden. Met de smudge tip aan het uiteinde ga je voor ‘smokey eyes’. Getest door oogartsen.
De Clinique Clean Filosofie
Eenvoudig. Veilig. Doeltreffend.
Altijd geformuleerd voor maximale resultaten zonder irritatie.
Getest op allergieën. 100% parfumvrij.
• Draai het oogpotlood 4 mm omhoog (potlood kan niet worden ingetrokken om blootstelling aan de lucht te vermijden, zodat de formule niet uitdroogt).
• Breng een lijntje langs de oogrand aan.
• Gebruik de smudging-tool aan het andere uiteinde om de kleur voorzichtig uit te vegen voor het gewenste effect.
• Laat de kleur 60 seconden drogen om te vermijden dat ze afgaat.
• Doe de dop er weer stevig op na gebruik, om de zijdezachte formule te beschermen.
• Kan alleen of over oogschaduw worden gebruikt.
• Verwijder met je favoriete make-up remover voor de ogen van Clinique.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Très bon produit : bonne tenue, facile à appliquer, plus besoin de taille-mines. Gain de temps.
Clinique is een merk dat geschikt is voor mensen met een zekere gevoeligheid tegenover bepaalde stoffen. Dit is het enige merk dat ik in alle vertrouwen kan gebruiken voor mijn ogen zonder irritatie. Deze quickliner geeft een mooi lijntje en bovendien kan men het ook vervagen. Groot voordeel is dat dit een potlood is dat niet aangeslepen dient te worden en steeds gebruiksklaar is. Top product dat ik al vele jaren gebruik !
Ik koop al jaren deze oogpotlood van clinique want ik heb last van gevoelige ogen. Dus met clinique zit ik goed . Deze potlood is ook gemakkelijk in gebruik want moet niet meer geslepen worden. Zacht van textuur en bestaat ook in verschillende kleuren. Een aanrader dus.
Deze eyeliner is echt makkelijk om aan te brengen en blijft goed zitten, ook bij regenweer. Het draaisysteem zorgt er ook voor dat je niet kan knoeien.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".