Farmaline

Beauty Made Easy Le Papier Moisturising Matte Lipstick Might Matte Ruby

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
6 g
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
  • Productcode / EAN
    4112678 / 5712514022021
  • Doseringsvorm
    Lippenstift
  • Fabrikant
    OTC SOLUTIONS

Productdetails & verplichte informatie

Beauty Made Easy Le Papier Moisturising Matte Lipstick Might Matte Ruby
Toepassing
Breng het product aan op uw lippen. In plaats van het product te draaien zoals bij conventionele lippenstiften, kunt u de verpakking er gewoon stuk voor stuk af trekken met onze Le Papier lippenstiften. Dus als de punt bijna op is, trek je gewoon de draad in een spiraal naar beneden en open je het papier ongeveer een halve centimeter. Uw Le Papier product is nu weer klaar voor gebruik.
COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, HYDROGENATED COCONUT OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED WAX, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ORYZA SATIVA STARCH, ORYZA SATIVA BRAN WAX, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, HYDROGENATED CASTOR OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, BEHENYL BEHENATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, STEARYL HEPTANOATE, TOCOPHEROL, STEARYL CAPRYLATE, EUPHORBIA CERIFERA CERA, GLYCINE.

2 Reviews van Beauty Made Easy Le Papier Moisturising Matte Lipstick Might Matte Ruby

5van 5 sterren
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Zeer goed

    van Nihal D. op 09/06/2023

    Deze potlood vind ik heel goed. Het voelt aan gelijk lippenstift is echt goed in de promotie. Kwaliteit prijs is echt goed. Het geeft een mooie gevoel aan de lippen. Het accentueert uw lippen en het is heel mooi met dezelfde kleur lippenstift. Aan te raden.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".