Farmaline Logo

Barinutrics® Nutri Total Chocolade 14 Porties 795 g

2 klanten gaven dit product gemiddeld 5,00 van de 5 sterren.

2 Reviews


Op voorraad
Premium avondlevering

In sommige postcodes kunnen we je bestelling dezelfde dag leveren indien je voor 10u30 bestelt. De levering gebeurt 's avonds tussen 18u00 en 22u00.

Avondlevering

In sommige postcodes kunnen we je bestelling de volgende werkdag leveren tijdens de avond. De levering vindt dan plaats tussen 18u00 en 22u00.

Wordt vandaag verzonden

Dit product is voorradig. Farmaline garandeert dat 84%* van de bestellingen geplaatst en betaald voor 13u00, nog dezelfde dag verwerkt en verzonden worden. *Dit getal is gebaseerd op de afgelopen 4 weken.

Verzending binnen 1 werkdag

Dit product is voorradig maar de bestelling kan vandaag niet meer verwerkt worden. Ons voorraadsysteem houdt rekening met het tijdstip waarop u de bestelling plaatst, de hoeveelheid die u bestelt en de huidige werkdruk in ons magazijn.

Verzending binnen 2 werkdagen

Dit product is voorradig in een depot van een distributeur die minder frequent aan Farmaline levert. De verwerkingstijd van uw bestelling wordt hierdoor iets langer.

Tijdelijk niet beschikbaar

Dit product is tijdelijk niet voorradig. Noch bij ons, noch bij de groothandel, noch bij de fabrikant. Laat uw emailadres achter en ontvang een notificatie zodra het terug beschikbaar is.

Uit handel

Wij hebben informatie ontvangen van de groothandel of de fabrikant dat dit product niet langer beschikbaar zal zijn.

Gratis levering bij aankoop vanaf 2 stuks!
€ 41,95
De vermelde verkoopprijzen die betrekking hebben op producten zonder wettelijk gereguleerde marges, zijn niet-bindende adviesprijzen.

€ 37,76 Bespaar 10%
  • Klanten geven Farmaline een 9,4/10
  • Gratis expresslevering vanaf € 39
  • Discrete afhandeling in +3000 afhaalpunten
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen

Omschrijving

BariNutrics® Nutri Total is een caloriearm poeder op basis van wei-eiwitisolaat, versterkt met 23 essentiële vitaminen en mineralen. 1 portie van deze "alles-in-1" poedermix bevat de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid vitamines en mineralen en 30 gram eiwit (50% van de aanbevolen hoeveelheid eiwit). 1 portie BariNutrics® Nutri Total komt overeen met 1 kauwtablet of 2 capsules BariNutrics® Multi, 2 kauwtabletten BariNutrics® Calciumcitraat en 1,5 portie BariNutrics® Whey. U kan BariNutrics® Nutri Total zowel vóór als na de ingreep gebruiken om eventuele tekorten aan vitaminen, mineralen én eiwitten aan te vullen.
 
Geoptimaliseerde formule volgens de nieuwste *ASMBS-richtlijnen: meer vitamine B1, meer vitamine D, minder vitamine K1 en extra vitamine K2. Vitamine K2 ondersteunt de opname van calcium in de botten en draagt bij tot de instandhouding van normale botten.
  • Glutenvrij
  • Geschikt voor vegetariërs, bij borstvoeding en zwangerschap.

Dit product maakt onderdeel uit van het Barinutrics® gamma. Specifieke voedingssupplementen, afgestemd op de nutritionele behoeften vóór en na een bariatrische ingreep of maagverkleining (gastric bypass). De specifieke formules garanderen dat u dagelijks alle noodzakelijke vitamines en mineralen inneemt én opneemt.

Fabrikant:
Metagenics
Edward Vlietinckstraat 20
8400 Oostende
België

Gebruik

Aanbevolen dagelijkse dosis:
Los 3 keer per dag 1 maatlepel op in 100 ml halfvolle melk (’s morgens, ’s middags en ’s avonds). Als u een intolerantie heeft voor melk, kunt u het poeder oplossen in water.

Ingrediënten

Weiproteïnenisolaat (melk en soja), calciumcitraat, maltodextrine, smaakstof: chocolade, appelvezel (Malus domestica), isomaltulose*, magnesiumbisglycinaat, aroma, verdikkingsmiddel: guarpitmeel, kaliumchloride, ascorbinezuur, natriumchloride, ijzerfumaraat, zoetstof: steviolglycosiden, zinkbisglycinaat, niacinamide, thiaminemononitraat, D-alfatocoferylacetaat, calciumpantothenaat, gemengde tocoferolen, zoetstof: sucralose, cholinebitartraat, inositol, pyridoxal-5-fosfaat, mangaancitraat, bètacaroteen, riboflavine, kopercitraat, chromiumpicolinaat, retinylpalmitaat, methylcobalamine, calcium-L-methylfolaat, L-selenomethionine, natriummolybdaat, kaliumjodide, biotine, fytomenadion, cholecalciferol, menaquinone
*Isomaltulose is een bron van glucose en fructose.
 
*Isomaltulose is een bron van glucose en fructose

Nutritionele waarde per portie (56,8 g)

Planten - Nutriënten

Per aanbevolen dagelijkse portie

%RI*

Per 100 g

kcal164 288
kJ734 1292
Vetten0,70 g 1,23 g
Verzadigde vetzuren0,30 g 0,53 g
Koolhydraten11 g 19,37 g
Suikers4,1 g 7,22 g
Vezels2,2 g 3,87 g
Eiwitten30 g 52,82 g
Zout0,11 g 0,19 g
Vitamine A800 μg1001408,45 µg
Vitamine B125 mg227344,01 mg
Vitamine B22,8 mg2004,9 mg
Vitamine B332 mg20056,34 mg
Vitamine B512 mg20021,13 mg
Vitamine B62,8 mg2004,93 mg
Vitamine B12500 μg20 000880,28 µg
Vitamine C160 mg200281,69 mg
Vitamine D75 μg1500132,04 µg
Vitamine E24 mg20042,25 mg
Vitamine K100 μg133176,06 µg
Folaat400 μg200704,23 µg
Biotine100 μg200176,06 µg
Ijzer18 mg10031,69 mg
Calcium1000 mg1251760,56 µg
Chroom80 μg200140,85 µg
Koper1000 μg1001760,56 µg
Jodium150 μg100264,08 µg
Mangaan1 mg501,76 mg
Magnesium60 mg16105,63 mg
Molybdeen100 μg200176,06 µg
Selenium100 μg182176,06 µg
Zink10 mg10017,61 mg
Cholinebitartraat5 mg 8,80  mg
Inositol5 mg 8,80 mg
Appelvezel3800 mg  

*RI = Referentie Inname

Aminozuren

Hoeveelheid in mg per portie

Hoeveelheid in mg per 100 g

L-alanine14102482
L-asparaginezuur34206021
L-arginine6301109
L-cysteïne7801373
L-fenylalanine9001585
L-glutaminezuur52509243
L-glycine540951
L-histidine510898
L-isoleucine20403592
L-leucine32105651
L-lysine31205493
L-methionine6901215
L-proline17703116
L-serine13202324
L-threonine21003697
L-tryptofaan6301109
L-tyrosine9001584
L-valine16202852

Waarschuwing

  • Dit product is een voedingssupplement. Dit is geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding, noch voor een gezonde levensstijl.
  • De dagelijks aanbevolen dosis niet overschijden.
  • Buiten het bereik van kinderen houden.
Barinutrics® Nutri Total Chocolade 14 Porties 795 g
€ 41,95
De vermelde verkoopprijzen die betrekking hebben op producten zonder wettelijk gereguleerde marges, zijn niet-bindende adviesprijzen.

€ 37,76
Op voorraad
Premium avondlevering

In sommige postcodes kunnen we je bestelling dezelfde dag leveren indien je voor 10u30 bestelt. De levering gebeurt 's avonds tussen 18u00 en 22u00.

Avondlevering

In sommige postcodes kunnen we je bestelling de volgende werkdag leveren tijdens de avond. De levering vindt dan plaats tussen 18u00 en 22u00.

Wordt vandaag verzonden

Dit product is voorradig. Farmaline garandeert dat 84%* van de bestellingen geplaatst en betaald voor 13u00, nog dezelfde dag verwerkt en verzonden worden. *Dit getal is gebaseerd op de afgelopen 4 weken.

Verzending binnen 1 werkdag

Dit product is voorradig maar de bestelling kan vandaag niet meer verwerkt worden. Ons voorraadsysteem houdt rekening met het tijdstip waarop u de bestelling plaatst, de hoeveelheid die u bestelt en de huidige werkdruk in ons magazijn.

Verzending binnen 2 werkdagen

Dit product is voorradig in een depot van een distributeur die minder frequent aan Farmaline levert. De verwerkingstijd van uw bestelling wordt hierdoor iets langer.

Tijdelijk niet beschikbaar

Dit product is tijdelijk niet voorradig. Noch bij ons, noch bij de groothandel, noch bij de fabrikant. Laat uw emailadres achter en ontvang een notificatie zodra het terug beschikbaar is.

Uit handel

Wij hebben informatie ontvangen van de groothandel of de fabrikant dat dit product niet langer beschikbaar zal zijn.

Op voorraad
Premium avondlevering

In sommige postcodes kunnen we je bestelling dezelfde dag leveren indien je voor 10u30 bestelt. De levering gebeurt 's avonds tussen 18u00 en 22u00.

Avondlevering

In sommige postcodes kunnen we je bestelling de volgende werkdag leveren tijdens de avond. De levering vindt dan plaats tussen 18u00 en 22u00.

Wordt vandaag verzonden

Dit product is voorradig. Farmaline garandeert dat 84%* van de bestellingen geplaatst en betaald voor 13u00, nog dezelfde dag verwerkt en verzonden worden. *Dit getal is gebaseerd op de afgelopen 4 weken.

Verzending binnen 1 werkdag

Dit product is voorradig maar de bestelling kan vandaag niet meer verwerkt worden. Ons voorraadsysteem houdt rekening met het tijdstip waarop u de bestelling plaatst, de hoeveelheid die u bestelt en de huidige werkdruk in ons magazijn.

Verzending binnen 2 werkdagen

Dit product is voorradig in een depot van een distributeur die minder frequent aan Farmaline levert. De verwerkingstijd van uw bestelling wordt hierdoor iets langer.

Tijdelijk niet beschikbaar

Dit product is tijdelijk niet voorradig. Noch bij ons, noch bij de groothandel, noch bij de fabrikant. Laat uw emailadres achter en ontvang een notificatie zodra het terug beschikbaar is.

Uit handel

Wij hebben informatie ontvangen van de groothandel of de fabrikant dat dit product niet langer beschikbaar zal zijn.

Gratis levering bij aankoop vanaf 2 stuks!
€ 41,95
De vermelde verkoopprijzen die betrekking hebben op producten zonder wettelijk gereguleerde marges, zijn niet-bindende adviesprijzen.

€ 37,76 Bespaar 10%
  • Klanten geven Farmaline een 9,4/10
  • Gratis expresslevering vanaf € 39
  • Discrete afhandeling in +3000 afhaalpunten
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen

Inschrijven nieuwsbrief

Ontvang onze promoties en nieuwigheden via e-mail.

Inschrijven

* De kortingscode is pas geldig bij een minimum aankoopbedrag van €50, is niet van toepassing op geneesmiddelen en babyvoeding, en niet combineerbaar met andere codes

€5*
Korting!

Klanten die dit kochten, kochten ook

Protifar poeder 225 g
Protifar poeder 225 g
€ 14,19
De vermelde verkoopprijzen die betrekking hebben op producten zonder wettelijk gereguleerde marges, zijn niet-bindende adviesprijzen.

€ 12,77
Rhinathiol| farmaline.be

Laatste reviews en ervaringen met Barinutrics® Nutri Total Chocolade 14 Porties

Schrijf een review
Toon alle reviews
  • Klant Lola gaf dit product 5 van de 5 sterren.
    5/5
    1 klant vond deze beoordeling nuttig.

    Voor en na doorgang

    Voorgeschreven door de nutrutionist voor een bypass en gaat door na de operatie. Zeer goede smaak, ik gebruik het al 6 maanden en mijn bloedtesten zijn perfect!

  • Klant Florie gaf dit product 5 van de 5 sterren.
    5/5
    1 klant vond deze beoordeling nuttig.

    Perfect voor een gastric bypass operatie

    Een waardevol dagelijks hulpmiddel voor bariatrische chirurgen die moeite hebben om hun eiwitquota's overdag te halen, zelfs na enkele maanden chirurgie (bespreek met uw diëtist of dit supplement nuttig is of niet). Het is vrij licht verteerbaar, ondanks de occasionele pieken, en het bevat extra vitaminen en mineralen in vergelijking met neutraal smakende wei. Ik drink het elke dag in een shaker en ik raad het aan!

Toon alle reviews

Inschrijven nieuwsbrief

Ontvang onze promoties en nieuwigheden via e-mail.

Inschrijven

* De kortingscode is pas geldig bij een minimum aankoopbedrag van €50, is niet van toepassing op geneesmiddelen en babyvoeding, en niet combineerbaar met andere codes

€5*
Korting!

Barinutrics® Nutri Total Chocolade 14 Porties 795 g

Barinutrics® Nutri Total Chocolade 14 Porties 795 g
€ 41,95
De vermelde verkoopprijzen die betrekking hebben op producten zonder wettelijk gereguleerde marges, zijn niet-bindende adviesprijzen.

€ 37,76
Op voorraad

Barinutrics® Nutri Total Chocolade 14 Porties kopen

Je kan Barinutrics® Nutri Total Chocolade 14 Porties van het merk Metagenics™ , geproduceerd door Metagenics Belgium , bestellen in België bij FARMALINE via de verzameling BariNutrics of via de volgende categorie:
Afslanken > Proteïnedieet
Vitamines & Voedingssupplementen > Multivitaminen > Volwassenen
Welzijn & Gezondheid > Sport > Spieropbouw > Proteïne