| Adviesprijs: | € 17.96 |
| Bespaar | 2% (€ 0.36) |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
Bij mijn dochtertje van 4 maand komt de melk bijna telkens terug. Deze AR melk verhelpt heel veel. Voordeel is ook dat hij HA werkt, wat een voordeel is aangezien zij ook beginnende exzeem heeft. Grote nadeel is de oplosbaarheid van de poeder. Met schudden alleen krijg ik het poeder echt niet opgelost, ik ben genoodzaakt een mixertje te gebruiken.
Mijn zoon krijgt dit omdat hij iets meer weergaf dan gewenst, maar van echte reflux was geen sprake. Hij geeft nog steeds weer, wat toch een beetje teleurstellend is, maar het is minder dan tevoren. Je moet heel goed schudden met het poeder om klonters te voorkomen. Sommige zakken klonteren echter veel meer dan andere.
De reflux bij mijn intussen 4 maanden oude baby is met NAN AR duidelijk meer onder controle. Ze vindt het bovendien lekker, en drinkt elk flesje praktisch leeg!
Bekijk alle producten van het merk Nan
Dit product bevindt zich in de volgende categorie (of categorieën):
- Baby > Babyvoeding > 0 - 6 maanden > Anti-Reflux melk
- Apotheek > Voedingssupplementen > Babyvoeding