U bevindt zich hier: HomeApotheekEubos Sensitive Hand Repair & Care 
 

ONZE VOORDELEN

Voor België:

* De portkosten bedragen 2,90 € en zijn gratis vanaf €75

* Meer dan 90% van de bestellingen (doorgegeven voor 12u op werkdagen) worden de volgende werkdag afgeleverd

* Levering aan huis, op kantoor, bij familie, vrienden, buren...

* Tot 2 keer aanbieden van de bestelling bij afwezigheid
 
 

Eubos Sensitive Hand Repair & Care | 100 ml

€ 9.72
Adviesprijs: € 10.80
Bespaar 10% (€ 1.08)
Beschikbaarheid Op voorraad
 

Beoordeling: * * * * * 5/5

1 Beoordelingen | Geef uw mening  
| Share
 
 
  updown
 
 
De actieve formule voor verzorgde handen: de Hygro-Derm-Factor, samengesteld uit aminozuren, ureum en glycerol, verbetert en stabiliseert blijvend het vochtgehalte van de huid.
Het vitaminecomplex herstelt de gekloofde of ruwe huid en stimuleert een gezonde, gladde huidstructuur. Eubos Sensitive Hand Repair & Care herstelt de structuur van de opperhuid, aangetoond door analyses en fysiologische metingen. Een beduidend glad resultaat ter hoogte van de elleboogplooi is bevestigd aan de hand van gestandaardiseerde metingen en tests: na aanwending (4 weken) aangepast aan het individu, voelt de huid gladder aan, gemeten met apparatuur maar ook voelbaar met de hand.
 

 

Klanten die dit kochten, kochten ook

 

Eubos Blauw Vloeibaar 200 ml

€ 5.31
Adviesprijs: € 5.90
Bespaar 10% € 0.59
 
 

Eubos Groen Doucheolie 200 ml

€ 8.10
Adviesprijs: € 9.00
Bespaar 10% € 0.90
 
 

Louis Widmer Remederm Gezichtscrème (zonder parfum) 50 ml

€ 20.61
Adviesprijs: € 22.90
Bespaar 10% € 2.29
 

 

Geef uw mening

Laatste beoordelingen

* * * * * 5/5   Beoordeeld door Andre
27 October 2011
 

Heel goed product. Goed voor het dagelijks onderhoudt van de handen s'avonds aan te brengen. Het voed en hydrateerd heel goed. Geen kloven meer en zachte handen.

 

Bekijk alle producten van het merk Eubos
Dit product bevindt zich in de volgende categorie (of categorieën):
- Apotheek > Huidverzorging > Handen

Feedback Form